« březen 2011 | Hlavní stránka | květen 2011 »

Archiv duben 2011

Černošice na dlani

Zahradní město Černošice na Praze západ otevírá nové digitální dveře radnice pro své obyvatele a návštěvníky. Postupně zveřejňuje veškeré veřejně přístupné mapy, plány, dokumenty a důležité kontakty.
Portál Černošice@EIRA umožňuje kvalitní obousměrnou komunikaci obyvatel s městem. (mapy, infrastruktura, územní plány, projektové záměry, smlouvy, veřejné zakázky). Registrovaní uživatelé mohou hodnotit a komentovat jednotlivé záměry a dokumenty města, využít připravené desítky přehledných map a nebo si sami mohou namíchat své vlastní mapové pohledy podle svých osobních potřeb. 05_Cernosice_v_souvislotech_ÚPVÚC_StrK

Autorizovaní občané města mohou hodnotit a komentovat projektové záměry města, nápady, plány, nové vyhlášky, smlouvy a připravované změny ve městě. Díky tomu je možná perfektní zpětná vazba. Zastupitelé, rada města, pracovníci úřadu a občané konečně tvoří jeden tým, který může spolupracovat online na jednotném portálu.

Celý článek "Černošice na dlani" »

Nová Éira komunikace s občany pro města a obce

LICENCE SOFTWARE JE NYNÍ JEN ZA 1 KČ
Sitewell Eira Express (www.eira.cz) Vám umožní správu multi-dokumentů, řízení vztahů osob a firem a využívat možnosti pokrokových nástrojů geoprostorové inteligence v mapách. Konečně pořádný portál pro všechny ve Vašem okolí, nejen pro orgány státní moci, ale skutečný e-goverment systém prospívající lidem.

PŘEDPLAŤTE SI SLUŽBU, neplaťte předražený software, aktualizace, údržbu...
Cena ročního předplatného ve variantě cenového plánu Sitewell Eira® Express Community
jen za 20 tis. Kč měsíčně zahrnuje:

 • zprovoznění vlastní agendy pro úřad
 • roční provoz a správu systému v housingu
 • možnost nastavení politik zabezpečení informací
 • zálohování dat
 • řízený přístup pro občany bez omezení počtu s maximálně 50 uživateli, kteří můžou přidávatnový obsah.

Máte džungli v datech? Nechte to na nás! Postaráme se Vám o úplný servis při analýze Vašich dat, jejich čištění, strukturování, zpracovánía konverzích. Máme 15 let zkušeností v oboru.

S přáním přívětivé a otevřené radnice
tým společnosti SITEWELL

„Sitewell Eira Express – Nová éra komunikace s občany pro města a obce“
Otevřete digitální dveře radnice a nechte občany aktivně spoluvytvářet kvalitní a bezpečné prostředí Vašeho města. Nabídněte lidem úřad jako na dlani a zapojte je do aktivní diskuze bez papírů. Umožněte občanům komfortní zpětnou vazbu s využitím interaktivních map a sdílení projektové dokumentace i ve 3D. Zpřístupněte občanům přesně to, co je zajímá. Komunikujte s pomocí moderních a srozumitelných nástrojů.

Stáhněte si přehledný leták s nabídkou v PDF (463kB)

EIRA ukázkové agendy CZ

 • Portál www.BezvaZeme.cz pomáhá Česku
  v týmu BezvaZeme s cílem udělat z České republiky nejlepší místo pro život na světě! Jak přes web, tak z mobilních dotykových zařízení na Androidu mohou lidé monitorovat kritická místa, realizované projekty a podělit se s ostatními o to, co se jim líbí/nelíbí a co se jim samotným opravdu povedlo.
 • Ukázkové Eira městečko Černošice na dlani
  Zahradní město Černošice na Praze západ ukazuje nové digitální dveře radnice pro své obyvatele a návštěvníky. Zveřejňeny jsou vybrané veřejně přístupné mapy, plány, dokumenty a kontakty. Portál Černošice@EIRA umožňuje kvalitní obousměrnou komunikaci obyvatel s městem. (mapy, infrastruktura, územní plány, projektové záměry, smlouvy, veřejné zakázky) a umožnuje z webu i mobilu hlásit vady, výtluky, nepořádek, ... pro další vyřízení úřadem.