« Černošice na dlani | Hlavní | Efektivní týmy na EIRA »

Sitewell Eira nově podporuje prohlížeč Safari

Nově jsme mezi podporované prohlížeče pro užití aplikací Sitewell Eira přidali také Safari. IE_share_2011-04  Dle našich dlouhodobých praktických zkušeností doporučujeme prohlížeče dle následujícího pořadí:

  1. Mozilla Firefox 3.6 a novější
  2. Internet Explorer 8 a novější
  3. Google Chrome 10 a vyšší verze
  4. Apple Safari 5

První dva plně testujeme ihned k uvolnění nové verze Sitewell Eira, ostatní následně. Aktuálně tedy Eira podporuje naprostou většinu celosvětově využívaných verzí internetových prohlížečů.

 Facebook komentáře | Přepnout na klasické komentáře (0)

EIRA ukázkové agendy CZ

  • Portál www.BezvaZeme.cz pomáhá Česku
    v týmu BezvaZeme s cílem udělat z České republiky nejlepší místo pro život na světě! Jak přes web, tak z mobilních dotykových zařízení na Androidu mohou lidé monitorovat kritická místa, realizované projekty a podělit se s ostatními o to, co se jim líbí/nelíbí a co se jim samotným opravdu povedlo.
  • Ukázkové Eira městečko Černošice na dlani
    Zahradní město Černošice na Praze západ ukazuje nové digitální dveře radnice pro své obyvatele a návštěvníky. Zveřejňeny jsou vybrané veřejně přístupné mapy, plány, dokumenty a kontakty. Portál Černošice@EIRA umožňuje kvalitní obousměrnou komunikaci obyvatel s městem. (mapy, infrastruktura, územní plány, projektové záměry, smlouvy, veřejné zakázky) a umožnuje z webu i mobilu hlásit vady, výtluky, nepořádek, ... pro další vyřízení úřadem.