« Sitewell Eira nově podporuje prohlížeč Safari | Hlavní | Mobilní verze Eira pro Android nově s mapami »

Efektivní týmy na EIRA

Trápí Vás nedostatek času? Rádi byste lépe sdíleli kapacity v týmu, měli sdílené ověřené kontakty na své spolupracovníky a zákazníky? Je pro Vás důležitá perfektní kontrola nad hromadou dokumentů? Potřebujete vždy znát, který dokument je rozpracovaný a který již schválený a závazně platný? Chcete snadno úkolovat podřízené/členy týmů a mít být neustále v obraze co se kde a kdy děje? Snadno si rozdělit pracovní zátěž? Potřebujete se spolehnout na kvalitu informací od kolegů a trasovat odpovědnost? Tak právě pro Vás je tu nová EIRA! Šetřete čas svůj i svých kolegů.

Diskuse, poznámky a hodnocení nad konkrétním dokumentem/kontaktem/místem v mapěTeam  Vám údaje srovnají do reálného kontextu. Vše si můžete lokalizovat v přehledných mapách přesně na míru Vašich potřeb. Prostě mějte jedno místo pravdy, kde se virtuálně může celý Váš tým online potkávat, spolupracovat, sdílet data, komunikovat a spolehnout se na ověřené informace. Jeden za všechny všichni za jednoho.

Eira je mobilní a umožní Vám synchronizaci jen vybrané části kontaktů/dokumentů z databáze na Váš smart mobil s Androidem. Na eira.cz mějte klidně tisíce kontaktů, ale na mobil si dejte jen ty, co aktuálně potřebujete. Proč sebou tahat celou dlouhatánskou tabulku všech klientů firmy, když Vy zrovna jednáte jen s VIP klienty z jednoho oboru? A co když se údaje změní? Není lepší nechat údržbu a ověřování aktuálnosti databáze na asistentce? Eira Vás zachrání před zapadnutím do hromady informačního smetí a umožní Vám soustředit se jen na TO PODSTATNÉ!

Eira účet "Team #1" je zdarma. Využijte EIRA pro Váš tým zdarma hned TEĎ! Zapojte se!

Sitewell Eira Expres nabízí týmům prostředí pro efektivní spolupráci ať jste kdekoliv. V rámci týmu si můžete rozložit pracovní zátěž a role a perfektně sdílet platné a ověřené údaje a navrhovat jejich změny. Ať již jste řemeslníci, školitelé, hudebníci, servisní technici, stavaři, konzultanti či jen prostě byste rádi byli ve vaší firmě konečně jeden úspěšný tým - tak právě Vám je určena Eira. Eira přináší novou éru informatiky pro menší firmy s výhodami pokročilých enterprise ICT technologií. Nejmodernější řešení pro týmovou spolupráci v území, dříve dostupné jen bohatým společnostem, je teď přístupné opravdu všem. Sitewell Eira je revoluční portál, který lidem pomáhá žít v reálném světě a rozhodovat se s jasnými argumenty. Zapomeňte na všechny intranety, extranety, helpdesky, archivy a knihovny dokumentů na různých místech, personální diáře, úkolníčky, deníčky, nástěnky a snižte záplavu mailů co nestíháte ani vyřizovat - nyní je tu pro Vás přívětivá EIRA snadno dostupná všem jako služba!

Facebook komentáře | Přepnout na klasické komentáře (0)

EIRA ukázkové agendy CZ

  • Portál www.BezvaZeme.cz pomáhá Česku
    v týmu BezvaZeme s cílem udělat z České republiky nejlepší místo pro život na světě! Jak přes web, tak z mobilních dotykových zařízení na Androidu mohou lidé monitorovat kritická místa, realizované projekty a podělit se s ostatními o to, co se jim líbí/nelíbí a co se jim samotným opravdu povedlo.
  • Ukázkové Eira městečko Černošice na dlani
    Zahradní město Černošice na Praze západ ukazuje nové digitální dveře radnice pro své obyvatele a návštěvníky. Zveřejňeny jsou vybrané veřejně přístupné mapy, plány, dokumenty a kontakty. Portál Černošice@EIRA umožňuje kvalitní obousměrnou komunikaci obyvatel s městem. (mapy, infrastruktura, územní plány, projektové záměry, smlouvy, veřejné zakázky) a umožnuje z webu i mobilu hlásit vady, výtluky, nepořádek, ... pro další vyřízení úřadem.