Sitewell Eira Express pro města a obce (KOMUNITY)

Otevřete digitální dveře radnice a nechte občany aktivně spoluvytvářet kvalitní a bezpečné prostředí Vašeho města. Nabídněte lidem úřad jako na dlani a zapojte je do aktivní diskuze bez papírů. Umožněte občanům komfortní zpětnou vazbu s využitím interaktivních map a sdílení projektové dokumentace i ve 3D.Zpřístupněte občanům přesně to, co je zajímá. Komunikujte s pomocí moderních a srozumitelných nástrojů.

Sitewell Eira Express CUMMUNITY je revoluční komunitní web pro města a obce, který je kompletně poskytovaný jako služba. Dokažte, že se ICTmění v aktivního pomocníka pro obousměrnou komunikaci občanů s transparentním úřadem. Přínosy se projeví v kvalitě prostředí, ve kterém žijeme a ušetří čas pracovníkům úřadu i samotným občanům a zvýší spokojenost na obou stranách.

Se složitými technologiemi umí pracovat jen ti proškolení, s internetem umí každý. Informujte tedy veřejnost přes web o probíhajících změnách a plánovaných událostech. Zobrazte informace v souvislostech v mapě. Zpřístupněte to podstatné svým občanům a umožněte jim spolupracovat a vylepšovat prostředí obce.Dovolte občanům aktivně diskutovat a připomínkovat otázky ohledně návrhů úřadu.

Zapomeňte na nákladné pořizování SW. Software je nyní za 1 Kč. Plaťte jen za to, co skutečně užíváte a co ocení Vaše okolí. 

03_UP_new_transparent_design Nastavte si v EIRA organizační strukturu svého úřadu. Určete jednotlivým členům či týmům (rada, zastupitelstvo, trvale bydlící) různá oprávnění ke sdílení, čtení nebo úpravě multi-® dokumentů, kontaktů a mapových pohledů. Přizvěte si do týmu spolupracovníky úřadu i z řad veřejnosti a vytvářejtekvalitní komunitní obsah.Šetřete čas spoluobčanů i svůj a zveřejňujte dokumenty vztažené k místu v mapě.Poskytněte jim možnost nechat se automaticky upozorňovat do e-mailu o nově přidaných informacích týkajících se jimi sledované oblasti s možností určení jejího vymezení v mapě.

I vaše obec může být @EIRA! Na jednom portále můžete spravovat mapy, označovat si jevy v území, zakreslovat poznámky, spravovat dokumenty a řídit jejich schvalování. Při tom všem si dáte do pořádku centrální databázi osob a firem (zastupitelů, zaměstnanců úřadu, občanů i vašich dodavatelů) a konečně s přehledem perfektně zvládnete záplavu všech úředních spisů a dokumentů v souvislostech.

Dozvěďte se více o přínosech tohoto pokrokového a v ČR unikátního řešení software jako služby!

Stáhněte si přehledný leták s nabídkou pro města a obce v PDF (463kB)

EIRA ukázkové agendy CZ

  • Portál www.BezvaZeme.cz pomáhá Česku
    v týmu BezvaZeme s cílem udělat z České republiky nejlepší místo pro život na světě! Jak přes web, tak z mobilních dotykových zařízení na Androidu mohou lidé monitorovat kritická místa, realizované projekty a podělit se s ostatními o to, co se jim líbí/nelíbí a co se jim samotným opravdu povedlo.
  • Ukázkové Eira městečko Černošice na dlani
    Zahradní město Černošice na Praze západ ukazuje nové digitální dveře radnice pro své obyvatele a návštěvníky. Zveřejňeny jsou vybrané veřejně přístupné mapy, plány, dokumenty a kontakty. Portál Černošice@EIRA umožňuje kvalitní obousměrnou komunikaci obyvatel s městem. (mapy, infrastruktura, územní plány, projektové záměry, smlouvy, veřejné zakázky) a umožnuje z webu i mobilu hlásit vady, výtluky, nepořádek, ... pro další vyřízení úřadem.