Archiv kategorie "Ukazky"

Černošice na dlani

Zahradní město Černošice na Praze západ otevírá nové digitální dveře radnice pro své obyvatele a návštěvníky. Postupně zveřejňuje veškeré veřejně přístupné mapy, plány, dokumenty a důležité kontakty.
Portál Černošice@EIRA umožňuje kvalitní obousměrnou komunikaci obyvatel s městem. (mapy, infrastruktura, územní plány, projektové záměry, smlouvy, veřejné zakázky). Registrovaní uživatelé mohou hodnotit a komentovat jednotlivé záměry a dokumenty města, využít připravené desítky přehledných map a nebo si sami mohou namíchat své vlastní mapové pohledy podle svých osobních potřeb. 05_Cernosice_v_souvislotech_ÚPVÚC_StrK

Autorizovaní občané města mohou hodnotit a komentovat projektové záměry města, nápady, plány, nové vyhlášky, smlouvy a připravované změny ve městě. Díky tomu je možná perfektní zpětná vazba. Zastupitelé, rada města, pracovníci úřadu a občané konečně tvoří jeden tým, který může spolupracovat online na jednotném portálu.

Continue reading "Černošice na dlani" »

EIRA ukázkové agendy CZ

  • Portál www.BezvaZeme.cz pomáhá Česku
    v týmu BezvaZeme s cílem udělat z České republiky nejlepší místo pro život na světě! Jak přes web, tak z mobilních dotykových zařízení na Androidu mohou lidé monitorovat kritická místa, realizované projekty a podělit se s ostatními o to, co se jim líbí/nelíbí a co se jim samotným opravdu povedlo.
  • Ukázkové Eira městečko Černošice na dlani
    Zahradní město Černošice na Praze západ ukazuje nové digitální dveře radnice pro své obyvatele a návštěvníky. Zveřejňeny jsou vybrané veřejně přístupné mapy, plány, dokumenty a kontakty. Portál Černošice@EIRA umožňuje kvalitní obousměrnou komunikaci obyvatel s městem. (mapy, infrastruktura, územní plány, projektové záměry, smlouvy, veřejné zakázky) a umožnuje z webu i mobilu hlásit vady, výtluky, nepořádek, ... pro další vyřízení úřadem.