Archiv kategorie "Weblogs"

Sitewell Eira nově podporuje prohlížeč Safari

Nově jsme mezi podporované prohlížeče pro užití aplikací Sitewell Eira přidali také Safari. IE_share_2011-04  Dle našich dlouhodobých praktických zkušeností doporučujeme prohlížeče dle následujícího pořadí:

  1. Mozilla Firefox 3.6 a novější
  2. Internet Explorer 8 a novější
  3. Google Chrome 10 a vyšší verze
  4. Apple Safari 5

První dva plně testujeme ihned k uvolnění nové verze Sitewell Eira, ostatní následně. Aktuálně tedy Eira podporuje naprostou většinu celosvětově využívaných verzí internetových prohlížečů.

 Sitewell EIRA Express = Váš svět v souvislostech

Nejmodernější řešení pro týmovou spolupráci v území, dříve dostupné jen bohatým společnostem, je teď přístupné opravdu všem.

Sitewell Eira je revoluční portál, který lidem pomáhá žít v reálném světě a rozhodovat se s jasnými argumenty. Týmová spolupráce v území nikdy nebyla tak efektivní. Vyzkoušejte portálové řešení, které pomáhá lidem žít v reálném světě! SITEWELL EIRA® je moderní softwarové řešení určené pro optimalizaci využívání zdrojů, efektivní řízení událostí, správu multi-dokumentů a vztahů subjektů, to vše sledované v prostoru a čase. Integrace hlavních oblastí umožňuje facility manažerům, správcům podnikových areálů či administrativních center a provozovatelům technických infrastruktur efektivně řídit majetkové portfolio s důrazem na využití zdrojů, snižování provozních nákladů, objektivní rozhodování a strategické plánování. Správa aktivit a hlídání pravidel chování v území je hned snazší s využitím geoprostorové inteligence. Maximální produktivita je zaručena propojenými centrálními registry s možností jejich vizualizace pomocí grafických nástrojů, jako jsou interaktivní ovládací panely, mapy schémata, grafy a další.

S Eirou již nebudete muset složitě dohledávat informace, které se vás aktuálně týkají a zvládnete svoji práci efektivněji a v menším stresu.

Řešení pro týmovou spolupráci v území, dříve dostupné jen bohatým společnostem, je teď přístupné opravdu všem.

EIRA ukázkové agendy CZ

  • Portál www.BezvaZeme.cz pomáhá Česku
    v týmu BezvaZeme s cílem udělat z České republiky nejlepší místo pro život na světě! Jak přes web, tak z mobilních dotykových zařízení na Androidu mohou lidé monitorovat kritická místa, realizované projekty a podělit se s ostatními o to, co se jim líbí/nelíbí a co se jim samotným opravdu povedlo.
  • Ukázkové Eira městečko Černošice na dlani
    Zahradní město Černošice na Praze západ ukazuje nové digitální dveře radnice pro své obyvatele a návštěvníky. Zveřejňeny jsou vybrané veřejně přístupné mapy, plány, dokumenty a kontakty. Portál Černošice@EIRA umožňuje kvalitní obousměrnou komunikaci obyvatel s městem. (mapy, infrastruktura, územní plány, projektové záměry, smlouvy, veřejné zakázky) a umožnuje z webu i mobilu hlásit vady, výtluky, nepořádek, ... pro další vyřízení úřadem.